ÚSPORA

KVALITA – EKOLOGIE – VAŠE SPOKOJENOST

KVALITA

Výrobky mají unikátní složení a vysokou účinnost. Obsahují ty nejúčinější komponenty, vybrané kosmetické parfémy a složky. Na všechny výrobky Eurona poskytuje 100% GUARANTEE QUALITY – 100% garanci kvality.

EKOLOGIE

Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí – neobsahují formaldehyd, chlor a samozřejmě ani fosfáty. Eurona netestuje své výrobky na zvířatech, používají recyklované obaly. Prostředky Eurona by Cerny jsou šetrné k čističkám odpadních vod (ČOV).

ÚSPORA

Výrobky jsou vysoce koncentrované, tj. ušetříte finanční prostředky při jejich používání. Výrobky jsou maximálně účinné – neobsahují žádná nefunkční a zbytečná plnidla, která mají pouze klamavý efekt většího obalu, zanášejí pračku, znečišťují vodu a máchaním se obtížně dostávají z prádla. Výrobky Eurona by Cerny obsahují pouze účinné látky v koncentrované formě se skvělou rozpustností. Do přípravků Eurona by Cerny jsou pečlivě vybírány ty nejlepší komponenty, které zajišťují vynikající účinky těchto výrobků. Obsahují speciální složky např.: OXY-RAY, COLOR-STAB, ELASTIL. Nedochází k poškození prádla, ani narušení či zeslabení jednotlivých vláken tkanin, aviváže s kondicionérem neobsahují barviva. Povrchy jsou vždy dokonale vyčištěny a ošetřeny.

POHODLÍ

Nákup v pohodlí Vašeho domova – dovoz přepravní službou DPD až do bytu. Jenoduché používání výrobků Eurona by Cerny. Snadné objednávání z katalogu nebo z webu. Starostlivá péče o klienta.